O nas

POZ_Serwis początkowo funkcjonował jako jeden z gabinetów poradni wielospecjalistycznej Diab Serwis. W związku jednak z rosnącym zapotrzebowaniem pacjentów na dostęp do lekarza rodzinnego i pediatry, otwarta została nowa poradnia przy ul. Józefa Ryszki 57 w Chorzowie.

Nasz zespół składa się z zespołu lekarzy wielu specjalizacji: pediatrów, lekarzy rodzinnych, internistów i innych. Wsparciem dla nich jest zespół pielęgniarsko- położniczy, pion administracyjny i rejestracja.

Chcemy, by nasza poradnia była rodzinna nie tylko z nazwy. Mamy świadomość, że wizyta u lekarza, pielęgniarki czy położnej może być stresująca. Pacjenci i ich bliscy mogą martwić się chorobą czy niepokoić o czas powrotu do zdrowia. Z tego względu staramy się zapewnić swoim pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Staramy się budować z naszymi pacjentami wieloletnie relacje, oparte na pozytywnych doświadczeniach i najwyższej jakości usług.

POZ_Serwis dokłada wszelkich starań, aby dostarczać jasnych, dokładnych i uczciwych informacji na temat jakości opieki, którą oferujemy wszystkim naszym pacjentom. Pacjenci i rodziny poznają wysokiej jakości opiekę zdrowotną, gdy jej doświadczą. Czas reakcji pielęgniarki, sposób zachowania lekarza, atmosfera w poradni – wszystkie te czynniki wpływają na to, jak Państwo postrzegają jakość opieki zdrowotnej.

W naszej poradni dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić opiekę, która jest:
 •  

  Bezpieczna: zapobieganie powstawania jakichkolwiek negatywnych skutków u pacjentów z powodu opieki medycznej, która ma im pomóc.

 •  

  Skuteczna: świadczenie usług medycznych w oparciu o wiedzę naukową i najlepsze praktyki.

 •  

  Skupiona na pacjencie: zapewnienie opieki z szacunkiem dla indywidualnych preferencji pacjenta, jego potrzeb i wartości

 •  

  Terminowa: Zmniejszenie oczekiwania, a czasem szkodliwe opóźnienia zarówno dla tych, którzy otrzymują i zapewniają opiekę.

 •  

  Wydajna: unikanie marnotrawstwa, w tym marnotrawstwa sprzętu, dostaw, pomysłów i czasu.

 •  

  Egalitarna: Zapewnienie opieki, która nie różni się jakością ze względu na cechy osobiste, takie jak płeć, pochodzenie etniczne, położenie geograficzne i status społeczno-ekonomiczny.